Notariusz w Warszawie - o kancelarii

Witam na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej prowadzonej przez notariusz Izabelę Prykiel-Górecką. Swoją karierę w notariacie rozpoczęłam w 2001 roku będąc studentką 4 roku prawa. Studia prawnicze ukończyłam w 2002 roku. W 2007 roku zdałam egzamin konkursowy na aplikację notarialną, po ukończeniu której złożyłam egzamin notarialny. Przeszło dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w kilku renomowanych Kancelariach Notarialnych w Warszawie gdzie zajmowałam się obsługą zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych oraz sektora administracji publicznej.

W czasie swojej kilkunastoletniej praktyki w notariacie i stosowaniu prawa nabyłam wszelkie umiejętności zarówno teoretyczne jak i praktyczne oraz przede wszystkim bogate doświadczenie tak niezbędne w pracy notariusza.

W marcu 2011 roku zostałam powołana decyzją Ministra Sprawiedliwości na asesora notarialnego, zaś w sierpniu 2013 roku Minister Sprawiedliwości powołał mnie na notariusza.

Zapraszam do siedziby mojej Kancelarii Notarialnej, która usytuowana jest w Warszawie w dzielnicy Praga Południe przy Al. Waszyngtona 146 lokal 207 na II piętrze budynku.

W budynku znajduje się winda.

Kancelaria notarialna mieści się w budynku usługowym usytuowanym bezpośrednio przy Rondzie Wiatraczna.

Niezwykle łatwy dojazd do Kancelarii zapewnia jej usytuowanie w centralnym punkcie Pragi Południe.

Kancelaria znajduje się w punkcie z najbardziej dogodną komunikacją w Warszawie: w zasięgu 5 metrów od wyjścia z budynku znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe (Rondo Wiatraczna), co sprawia, że dojazd do Kancelarii jest bardzo prosty zarówno dla zmotoryzowanych jak i dla użytkowników komunikacji miejskiej i podmiejskiej.

Istnieje możliwość zaparkowania samochodu przy Al. Waszyngtona lub przy ulicy Grochowskiej.

Kancelaria Notarialna Warszawa

Kontakt

Kancelaria Notarialna
Izabela Prykiel-Górecka
Notariusz

Al. Waszyngtona 146 lokal 207
Praga Południe
04-076 Warszawa
tel./fax 22 629 21 74
tel. kom. (+48) 881 949 488

Skontaktuj się z kancelarią

Godziny urzędowania kancelarii:
Poniedziałek – piątek 10:00 – 17:00

Istnieje możliwość dokonania czynności w innych godzinach lub w soboty bądź w niedziele czy święta, w tym celu proszę o umówienie się z sekretariatem kancelarii.

Dziękuję za odwiedzenie strony internetowej mojej Kancelarii Notarialnej.

© 2015 Izabela Prykiel-Górecka Notariusz Warszawa

STRONA GŁÓWNA  |   O KANCELARII  |   CZYNNOŚCI NOTARIALNE  |   OPŁATY  |   LINKI  |   KONTAKT